پیام فرستادن
خانه

Guangzhou Yujinfu Jewelry Factory نمایه شرکت

نمایه شرکت

متخصص در ساخت جواهرات زیبا از سال 2006، OEM و ODM انواع گردنبندهای 18K/14K/10K/925 نقره/برنج، گوشواره، دستبند، النگو، انگشتر و غیره. ما یکی از تولیدکنندگان برتر جواهرات هستیم که مستقیماً به عمده فروشان و خرده فروشان می فروشیم در سرتاسر جهان، و برای بیش از 15 سال بر ایجاد مجموعه ای از بازارهای جواهرات متوسط ​​تا بالا تمرکز کنید.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

در طول سال ها، ما سخت کار کرده ایم و به طور فعال توانایی نوآوری مستقل کارکنان را پرورش داده و افزایش داده ایم.بازسازی و ارتقاء همه جانبه سایت اصلی کسب و کار، امکانات و تجهیزات و مدیریت مدرن کامپیوتری.به امید ایجاد مشارکت های بلند مدت و کسب شهرت در بازار.

ما در حال افزایش مقیاس تجارت و مشتریان در سراسر جهان هستیم.ما با شهرت خوب خود اعتماد مشتریان خود را جلب کرده ایم.این به نوسازی کشور ما و ارتقای مبادلات اقتصادی و فنی با سایر نقاط جهان کمک می کند.ما همچنین مشتاق تقویت دوستی با سایر کشورها و ایجاد تأثیر مثبت هستیم.

ما صمیمانه امیدواریم که شما و ما با هم، دست در دست هم آینده ای باشکوه بسازیم.

Guangzhou Yujinfu Jewelry Factory Guangzhou Yujinfu Jewelry Factory Guangzhou Yujinfu Jewelry Factory Guangzhou Yujinfu Jewelry Factory Guangzhou Yujinfu Jewelry Factory Guangzhou Yujinfu Jewelry Factory
1 2 3 4 5 6
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

خاورمیانه

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : یوجین فو

تعداد کارمندان : 30~60

فروش سالانه : 500000-1000000

سال تاسیس : 2006

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

Main Market: North America, Europe, South America